gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Kullanıcı kimliğini signed-in user_id parametresini kullanarak ayarlayın.
  • ULUSLARARASI FUMİGASYON 0(212) 709 16 70 & 0(544) 499 14 82
  • SERTİFİKALI FUMİGASYON 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • PROFESYONEL FUMİGASYON ŞİRKETİ 0(212) 709 16 70 & 0(544) 499 14 82
  • DİNAMİK TÜRK FUMİGASYON 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • TOPRAK FUMİGASYONU 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • KONTEYNER FUMİGASYONU 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • GEMİ FUMİGASYONU 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • TAHTAKURUSU MOBİLYA FUMİGASYON 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • SİLO FUMİGASYONU 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • AMBAR DEPO UN FABRİKASI FUMİGASYONLARI
  • GEMİ FUMİGASYONU 0(212) 709 16 70 0(544) 499 14 82
  • FARMATURKEY FUMİGASYON HAŞERE KONTROL DEZENFEKTE HİZMETLERİ
  • ULUSLARARASI KALİTEDE SERVİSLER 0(544) 499 14 82

FÜMİGASYON FİRMASIFarma türk Fumigasyon uluslararası Çevre sağlığı hizmetlerinin bir dalı olarak 1990 yılında kurulmuştur.

Esasen amacı uluslararası sularda seyahat eden gemilerin insan sağlığı açısındandezenfeksiyon,dehidrasyon hizmetlerini vermek olan bu kuruluş,daha sonra gümrüklü alanlarda ve serbest bölgelerde ihraç ve ithal mamüllerefumigasyon(tütsüleme)


hizmetlerini veren ve Limanlarda diğer alanlarda lashingleme(yük bağlama ve çözme) hizmetlerini,liman içerisinde gemi veya konteynerlere işçi temini,haşere ilaçlama,Gözetim faaliyetlerinde ise uluslararası standartlarda yük makine miktar surveylerini,ithal ve ihrac mamullerin kalite kontrol sertifikalarını uluslararası standartlarda laboratuvar sonucu tahlillerini vermektedir.

Kısacası geldiğimiz 2013 yılı sonlarında ülkemizdki tüm gümrük ve limanlarda profesyonel kadroları ile hizmet veren federal; İlaçlama,Fumigasyon,Gözetim ve lashing konularında ihracat ve ithalattaki tüm problemlerinizin çözümü noktasında yer almaktadır.

TÜRKİYEDE FUMİGASYON HİZMETİ

Ülkemizde fumigasyon;ihracat ve ithalat dahil tüm sanayi ve tarım kollarında uygulaması yapılan bir hizmettir.

Gıdadan sanayiye,gemi ilaçlamadan,una kadar kadar iç piyasada olsun veya yurt dışına gidecek üründe olsun kesinlikle fumigasyon ilaçlama yapılmadan sonuç almak mümkün değildir.

Eğer yurt dışına mamül gönderiyorsanız;fumigasyon uygulaması ve sonrası fumigasyon raporu almaz iseniz alıcının gümrüğünde mamülünüz kalır ve yasalarına göre imha edilir.

Bu sebeplerden dolayı,fumigasyon uygulaması uluslararası ticaretin olmazsa olmazıdır.

FUMİGASYON FİYATLARI

Yaptıracağınız fumigasyon fiyatı konusunda en ekonomik fiyatı almak için 7/24 fumigasyon firmamızı arayabilirsiniz.

FUMİGASYON BELGESİ,FUMİGASYON SERTİFİKASI

Fumigasyon sertifikalarımız dünyanın tüm ülkelerinde geçerli orjinal dilde olup yeşil geçişe sahiptir.

Güvenli bir ihracat için farma türk fumigasyon ile çalışın.
FUMİGASYON DERATİZASYON DEZENSEKTİZASYON DEZENFEKSİYON ALANLARINDA TÜM YETKİLERİ MEVCUT OLUP GÜMRÜKLÜ GÜMRÜKSÜZ TÜRKİYENİNİN HER İLİNDE GEÇİCİ VEYA SÜREKLİ OLARAK HİZMET VEREBİLMEKTEDİR. 

MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİ VE GEREKSİNİMLERİ DOĞRULTUSUNDA PUANTÖRLÜK, KONTEYNERİN TEMİZLİGİ, RESİMLENMESİ VE NEM ALICI (SUPERDRYERS )V.B GİBİ KONULARDA DESTEK VE HİZMET VERMEKTEDİR. 

TEMEL PRENSİBİMİZ KALİTELİ, GÜVENLİ,EN ETKİN ÇÖZÜMLER ÜRETMEK UYĞULAMAKTIR. 7 / 24 HİZMET VEREBİLMEKTEYİZ 

ÜRÜNÜNE DEĞER VEREN,KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEYEN , BİZLERE VE İŞİMİZE DEĞER VEREN ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK İHRACAT FİRMALARINDAN BAZILARINA YILLARDAN BU YANA FUMİGASYON VE DEZENFEKSİYON HİZMETİ VERMEKTEYİZ. BU HİZMETLERİMİZİN YANINDA YENİ BİR EKİP OLUŞTURARAK PEST KONTROL – HAŞERE MÜCADELESİ UYGULAMALARINIDA EN ETKİN ,EN 
Hizmetlerimiz; 

DEZENSEKTİZASYON(BÖCEKLERDEN ARINDIRMA): TAŞITLARDA,KONTEYNER, DEPO,İMALATHANE HERTÜRLÜ ALANLARDA BULUNAN,İNSANLARA HASTALIK NAKLEDEN VEKTÖR BÖCEKLERİ KONTROL ETMEK VEYA ÖLDÜRMEK İÇİN HER TÜRDEN ÖNLEMLERİN UYGULANDIĞI OPERASYON.DERATİZASYON(FAREDENARINDIRMA):TAŞITLARDA , KONTEYNER, DEPO,İMALATHANE.HERTÜRLÜ ALANLARDA BULUNAN, İNSANLARA HASTALIK NAKLEDEN VEKTÖR BÖCEKLERİ ÜZERİNDE BARINDIRAN FARELERİ KONTROL ETMEK VEYA ÖLDÜRMEK İÇİN HER TÜRDEN ÖNLEMLERİN UYGULANDIĞI OPERASYON. DEZENFEKSİYON (MİKROPLARDAN ARINDIRMA ) :
TAŞITLARDA , KONTEYNER, DEPO , İMALATHANE , ….HERTÜRLÜ ALANLARDA BULAŞICI HASTALIKLARIN YAYILMASINI ÖNLEMEK AMACIYLA UYGULANAN TEBİRLERİN TÜMÜ BU ZARARLILARDAN BAŞLICALARI; 

GIDA SANAYİNDE BAZI ÖNEMLİ BÖCEKLER VE ÖZELLİKLERİ 

SİNEK İLAÇLAMA

Karasinek çok iyi tanınan, pislik ve hastalık taşıyıcısı olarak değerlendirilen bir canlıdır.Gıda işletmesinde sinek bulunması sanitasyonun bozulmasına neden olmaktadır. Çok değişik türleri olmakla beraber adi karasinek (Musca domestica) çok yaygındır. Kara sineğin sıcak havalarda yumurta evresi 9 gün kadar kısa olabilmektedir.Larvaları 8 saat ile 4 gün arasında gelişir.Ergenlerin yaşam süreleri 3 ile 7 haftadır.Ayakları tüylü olup dolaştıkları yerden mikroorganizma alarak diğer tarafa taşıyıp bulaştırabilirler. Yapılan araştırmalar kara sineğin 120 dakikada 6 ile 42 km arasında mesafeyi kat edebildiğini göstermiştir.Buda çevre temizliğinin önemini ortaya koymaktadır. En etkili önlem çöp ve atıkların devamlı kapalı tutulması ve ilaçlanması, pencere kapı ve diğer sinek girebilecek yerlerin tellenmesidir.Sinek kontrolü için bazı temas insektisitleri kullanılabilir. 

HAMAMBÖCEĞİ ilaçlama: 

Hamamböceği, olanak bulduğu her yere girebilir.Kötü kokan bir yağ salgıladıkları için gıdaları bozabilirler. Bunun yanı sıra salmonella zehirlenme ve enfeksiyonlarıyla, kolera, cüzam ve tüberküloz taşıyıcılarıdırlar. Genellikle bol karbonhidratlı (un, nişasta) ve proteinli gıdaları sevmektedirler.(süt tozu) Sıcaklık istemleri 13-41 °C olup optimum 21-27 °C arasındadır. 0 °C altı ve 50 °C üzerinde birkaç dakikada ölürler.Hızlı yürürler karanlık ve rutubetli yerleri severler.Kırık, yarık,elektrik anahtarları, elektrik buatları, elektrik motorları gibi yerlere girerek gizlenirler.Kapsül, pislik ve yağımsız iz kokularıyla izlenirler. 

KEMİRİCİLERİN KONTROLÜ : 

Böcek kontrolü işletmeler için ne kadar önemli ise kemiricilerin kontrolü de en az o kadar hatta daha önemlidir.Fare ve sıçanlar dolaştıklara her yere pire, tüy ve pislik saçarlar.Aynı zamanda toplum sağlığı açısından önemlidirler.Fareler başta veba olmak üzere birçok hastalıktan sorumludurlar.Ayrıca tifüs ve parazit Trihiella spiralis in taşıyıcısıdır. Fareler meyve, sebze, hububat, et ,tekstil ve hatta plastikleri yiyerek hasar yaparlar.Ayrıca elektrik kablolarını, kibritleri yiyerek yangında çıkarabilirler.Yaptıkları zarar açısından çok önemlidirler.Çok iyi kontrol edilmelidirler.Bir gıda işletmesine fare girdiği taktirde mutlaka tüyü yada pisliği gıdaya karışacaktır.Bunu anlatabilmek için bir farenin günde yaklaşık 70 pislik tanesi, 16 cc idrar ve 500.000 adet kıl döktüğünü söylemek sanırım yeterlidir.Bu koşullarda nasıl bir bulaşı olacağı da ortadadır.Gerek sıçan gerekse fare olanak buldukları zaman çok hızlı üremektedirler.Bir çift yaklaşık bir yılda 50-70 kadar yavru yapmaktadır.Aşırı yayılma olmadıkça gündüz görülmezler.Dişleri çok hızlı uzadığından iyi kemirirler ve kemirdikleri yerlerden kolayca geçebilirler.En çok kemirdikleri yerler kapı ve pencere kenarları, izole elektrik kablolarıdır.

Biz Uluslararası ihracat FUMİGASYON, İThalat FUMİGASYON, MERMER fumigasyon, UN fUMİGASYON, bAKLİYAT fUMİGASYON,AT YEMİ fUMİGASYON,kedi maması fumigasyon,köpek maması fumigasyon-
fuar fumigasyon, yapan TAMAMEN yerli  
fumigasyon şirketiyiz.
Fumigasyon 
basit bir işlem değildir? böcek ilaçlama fare ilaçlama firmalarının yapacağı haşere kontrol hizmeti veren firmaların hizmeti  olarak görülmemelidir.

Herşeyden önce zararlıları tüm evrelerinde yokeden fumigasyon uygulaması sizin ürünlerinizi ilk günkü kalitesine geri dönderir ve ihracatta fumigasyon isterse ithalatta fumigasyon hizmeti sonrasında kargolarınız güven ile alıcı ülkelere seyahat eder.

Ülkemiz gümrüklerinde fumigasyon,ülkemiz serbest bölgelerinde konteyner fumigasyon,konteyner fumigasyon,palet fumigasyon,parsiyel fumigasyon,hava kargo fumigasyon,zirai fumigasyon,tüm dünya ülkelerinde geçerli sertifikaları ile fumigasyon,mermer fumigasyon,gıda fumigasyon,un fumigasyon,pirinç fumigasyon,fındık fumigasyon

kendi fabrikanızda fumigasyon,boş konteyner fumigasyon,dolu konteyner fumigasyon,limanda fumigasyon,silo fumigasyonu,tarihi eser fumigasyon

Fumigasyon şirketimiz türkiye sınırları içerisindeki tüm liman serbest bölgelerde fumigasyon hizmeti sunmaktadır.
Uluslararası kalitede fumigasyon servisi için 
farmatürk fumigasyon:0(212) 506 72 58 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Tüm ihracat ithalat fumigasyon hizmetleri hava kargo fumigasyonu,pet fumigasyonu için bilgi alınız.


Yurt dışına ihraç edilecek ürünlerde fumigasyon yapılması zorunludur.
Bitki karantinası yönetmeliğine göre fumigasyon yapılmayan ürünler alıcıya iade olunur.
Profesyonel fumigasyon hizmeti için hemen arayın.


Ülkemizde fumigasyon yapan firmaların sayısı çok azdır.
Uluslararası normlarda Fümigasyon hizmeti vermek pek çok sertifika ve anlaşmalar gerektirdiğinden yılların birikimi gerekmektedir.
Fümigasyon sektöründe 1990 yılından beri hizmet veren öncü fumigasyon şirketi farmatürk fumigasyon firması sektörünün gerektirdiği bilgi ve hassasiyet ile fumigasyon uygulamalarını en ekonomik fumigasyon fiyatları ile gerçekleştirmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret45947
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°