• FARMATURKEY FUMİGASYON HAŞERE KONTROL DEZENFEKTE HİZMETLERİ ULUSLARARASI KALİTEDE SERVİSLER 0(544) 499 14 82
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

FUMİGASYON, İLAÇLAMA - 0544 499 14 82

fUMİGASYON DENİNCE AKLA DUMANLAMA GELMEKTEDİR.
Oysa tütsüleme,boğma gibi faaliyetlerin atmosferik oksijeni yok ederek fumige ürün ortaya çıkarkası işlemine Fumigasyon denir.

Yaklaşık yirmi yıllık tecrübelerimize dayanarak DİNAMİK TURKEY® adlı bir bitki koruma şirketinin uluslararası karantina yetkilendirme kuruluşlarından ruhsatlı   fumigasyon şirketiyiz.

Fumigasyon Teknisyenlerimiz sürekli eğitim almış ve örneğin fosfin veya sülfür diflüorür de dahil olmak üzere çeşitli gazları uygulamak için sertifikalandırılmıştır. Böylece herhangi bir zamanda, farklı zararlıları herhangi bir gazla kontrol edebiliyoruz.

Ek olarak organik ürünleri fümigasyon yapmak için inert gaz karbondioksit kullanırız. 

Uluslararası nakliye için paletler veya diğer ahşap parçalar olduğu gibi orman ürünlerinin ambalajlanması (damga ve sertifika da dahil olmak üzere)  fumigasyon şirketimiz tarafından uluslararası standartlara göre yapılmaktadır.
Bu çalışma ile istenmeyen zararlıların ithalatı  durdurmaktır. 

IPPC (Uluslararası Bitki Koruma Sözleşmesi), özellikle ISPM No: 15 (Uluslararası Bitki Sağlığı Ölçümleri Standartları) düzenlemelerine göre, ambalajlama odunlarının muameleleri tanımlanmıştır. Bromometan (metil bromür) ile fümigasyon ve ısıl işlem uluslararası hizmetlerde geçerlidir.,

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret33718
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 12° 5°