• FARMATURKEY FUMİGASYON HAŞERE KONTROL DEZENFEKTE HİZMETLERİ ULUSLARARASI KALİTEDE SERVİSLER 0(544) 499 14 82
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

UÇAK İLAÇLAMA

uçaklar günlük temizlenmesi oldukça zordur. Bu nedenle her zaman kullanılmayan bölgeleri ve işe yaramayan yerleri vardır. Uçak ilaçlama hizmeti,uçağın köşe, bucak her yerini temizler ve dezenfekte eder. Bu sayede haşerelerin ortadan kalkmasına sebep olur. Uçaklar havada uçtuğu için içinde olan haşere grupları ve yuvalarını bulundurur. Buda uçaktaki müşterileri her açıdan rahatsız eder. Önemli bir hususlardan bir tanesi ise bu haşere canlıları istenmeyen kirli suları, atık malzemeleri, çöpleri ve etraftaki çeşitli mikropları uçan haşereler insan vücuduna kemirgenler ise kemirerek farklı yollarla insanlara bulaştırırlar. Uçak ilaçlama hizmeti her alana yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz her bir kontrolü hesaplayarak uçak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bundan sizde yararlanabilirsiniz. Uçakta kemirgenler insan sağlığının yanı sıra istenmeyen maddelere yiyerek bizi hem masrafa hem de zarara sokabilir. Her bir önlemin tedbiri alındığı gibi haşere grupları içinde uçakta haşereler için çeşitli yöntemler kullanılır.İlaçlama firmamız sağladığı çok sayıda uygulama ve kalıcı yöntem vardır. Bu uygulamaların hepsi kesin sonuçlar verir. Dünya sağlık örgütünden aldığımız belgeler ilaç firmamızı daha kaliteli yer haline getiriri. Yapılan tüm ilaçlamalarda koku ve renk görünmemektedir. Bunun etkisi tamamen haşere canlıları üzerinde fayda gösteriri.

Böylece bir ilaçlama merkezi hiçbir türlü çevreye zarar vermez.Uçak ilaçlama hizmetinin içinde dâhil olan koltuklar, yerler, üst kısım, pilotun olduğu bölge ve tuvalet gibi. Eşitli yerler en iyi ilaçlamalar ile ilaçlanmaktadır.Uçak ilaçlama hizmeti verilirken ayrı, ayrı ilaçlama yapıldığı için bu uygulama bilinçli olarak yapılmaktadır. Uçağınıza kısa sürede girebileceksiniz. Ekstra olarak ilaçlama yapılırken gerekli tüm bilgiler sizlere aktarılmaktadır. Uçak ilaçlama hizmetinde yararlanmak için sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşteriler gibi istenilen konforu sizde yaşabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret32556
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 3°